Iepriekš redzamajā kartē ir parādīts šokējošais fakts, ka 50% no pasaules IKP $105 triljonu apmērā atrodas tikai 3 reģionos. Tas ir vēl pārsteidzošāk, jo neietver Kaliforniju kas ir ceturtā vai piektā lielākā ekonomika pasaulē.
Šie 3 reģioni ir šādi:
Jāatzīmē, ka šajos izceltajos reģionos ne vienmēr ir visaugstākais IKP uz vienu iedzīvotāju (piem. Īrija, Norvēģija, Singapūra, Katara, Islande, Austrālija un Kanāda ir izslēgtas, bet Misisipi ir iekļauta), bet visaugstākais saistīto IKP līmenis.
Ko jūs mainītu šajā kartē?
]]>Ja jūsu apkaimē ir kaut kas dīvains, salauzts, smirdošs vai antisociāls, kam jūs zvanīsiet? Tieši tā: 3-1-1.
311 numurs un 311 zīmola lietotnes, ko piedāvā dažas pilsētas, ir paredzētas, lai sazinātos ar pilsētas dienestiem, kas nav ārkārtas situācijas. Piemēram. Fresno pilsēta Starp problēmām, par kurām kaimiņi var ziņot, izmantojot šo pakalpojumu, ir nelegāla atkritumu izgāšana, bedres, ielu apgaismojuma problēmas un plūdi.
Lai gan daži iedzīvotāji to uzskata par palīdzības tālruni dzīvei kopumā - ņujorkiešiem ir... izvirzītie jautājumi Piemēram, "Vai jūs varat pārbaudīt, vai mans draugs ir precējies?" un "Es vēlos ziņot par spoku manā logā" - 311 pakalpojumu vislabāk ir uzskatīt par vietu, kur ziņot par apkaimes problēmām, kas nav pietiekami nopietnas, lai izsauktu neatliekamo palīdzību.
Tāpēc tas ir diezgan labs veids, kā novērtēt dzīvotspēja par apkaimi, kad plānojat pārcelties. Iespējams, tas ir labāk, ka 311 zvani ir privāti, bet tas, ko mēs var rādītājs ir izsaukumu skaits: 311 izsaukumu skaits attiecībā pret iedzīvotāju skaitu attiecīgajā pilsētā vai pasta indeksā. Mēs to izdarījām, un tagad varam atklāt, kuros rajonos iedzīvotāji visvairāk sūdzas par vietējiem jautājumiem.
Baltimoras pilsēta 1996. gada 2. oktobrī izveidoja pirmo 311 pakalpojumu kā alternatīvu neatliekamās palīdzības dienestam 911, un šī ideja strauji izplatījās visā ASV un Kanāda. Ņujorka vien ir saņēmis vairāk nekā pusmiljards 311 ziņojumu kopš darbības uzsākšanas 2003. gadā, no kuriem 360 miljoni (68,4%) tika saņemti kā tālruņa zvani. Mēs aplūkojām 311 zvanu skaitu, kas veikti katrā pilsētā pēdējā gada laikā, un pēc tam pievērsāmies ZIP kodiem, par kuriem šie zvani tika veikti.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Baltimora sāka pirmo 311. kārtu, un tā joprojām ir vispopulārākā, lai gan tas, iespējams, nav pozitīvi. Tā ir viena no tikai trim pilsētām (kopā ar Sakramento un Olbaniju), kur uz vienu iedzīvotāju gadā ir vairāk nekā viens izsaukums. Baltimoras gadījumā vidēji iedzīvotājs veic 1,76 zvanus. A 2019. gada analīze atklājās, ka pilsētas dienvidaustrumu daļā uzdotie jautājumi gandrīz vienmēr tika atrisināti septiņu darba dienu laikā, savukārt zvani no dienvidrietumu daļas gandrīz vienmēr prasīja ilgāku laiku. Aptuveni četri no desmit zvaniem bija iedzīvotāji, kas sekoja iepriekšējiem zvaniem.
Sakramento pilsēta aicina iedzīvotājus zvanīt uz tālruni 311, lai saņemtu jebkādu klientu apkalpošanas pieprasījumu, tostarp lai iegūtu informāciju un izveidotu jaunus pakalpojumus. Tas varētu izskaidrot, kāpēc Sakramento ieņem tik augstu vietu šajā sarakstā.
Divi Baltimoras ZIP kodi ir starp trim apkaimēm, kurās ir visvairāk sūdzību visā ASV, lai gan tās atrodas pilsētas ziemeļrietumos ap Park Heights un dienvidaustrumos starp Kantonu un Griettaunu.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Taču visbiežāk iedzīvotāji sūdzas par Sanfrancisko 94110 pasta indeksu - Misijas rajonu. . visbiežāk sastopamās sūdzības SF ir par nesavāktiem atkritumiem un izmestiem lielgabarīta priekšmetiem.
"Jā, protams, tas būtu pilsētas uzdevums, bet... kāpēc gaidīt oficiālu risinājumu?" jautā James Thompson, kurš savā Misijas rajona kvartālā nodibināja kopienas sakopšanas grupu "Clean Streets", no kuras tā izauga, aptverot arī citus rajonus. "Pandēmija bija tikko iesakņojusies, un viss bija slēgts. Un tajos pirmajos mēnešos pilsēta pārtrauca jebkādu ielu slaucīšanu. Tāpēc atkritumu problēma šajā rajonā kļuva ļoti, ļoti liela."
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Tikai vienā Ņujorkas ZIP koda rajonā gadā tiek iesniegta vairāk nekā viena sūdzība uz vienu cilvēku - Kvīnsas Kvīnsas apkaimē Fresh Meadows. Trokšņa līmenis apkaimē ir licis daudziem vietējiem iedzīvotājiem pacelt tālruņa klausuli, jo papildus tam, ka apkaime atrodas uz lidojuma ceļa, vietējiem iedzīvotājiem ir jārēķinās arī ar trokšņa līmeni, ko rada lidmašīnas. dragreisa sacīkstes. Vismazāk problēmu rada Bronksas rajons Co-op City. Tā kā tas ir kooperatīvo mājokļu apbūves rajons, iedzīvotāji ir mudina risināt jautājumus iekšēji.jo īpaši tāpēc, ka sūdzības, kas iesniegtas dienestam 311, var piesaistīt nevēlamu pilsētas uzmanību.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Boyle Heights apkaime uz austrumiem no pilsētas centra ir LAir vissliktākā zona iedzīvotāju sūdzību ziņā. Tūkstošiem Boyle Heights iedzīvotāju katru gadu izsaka sūdzības par grafiti, savukārt ABC7 norāda, ka apkaime atrodas uz vairāku automaģistrāļu krustpunkta, "kur uzkrājas visdažādākie atkritumi". Otrā klusākā 311. līnija atrodas, iespējams, slavenākajā Losandželosas ZIP kodā: 90210, kas savus ciparus piešķīra tāda paša nosaukuma 90. gadu pusaudžu šovs un kur reputācijas uzturēšana iet roku rokā ar ielu uzturēšanu.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Forest Glen rajons Čikāga uz numuru 311 zvana par 41,5% vairāk nekā otrajā vietā esošajā Roseland un Pullman apkaimē. Papildus plašajām parku un mežu platībām Forest Glen rajonā ir izveidojies arī blīvs mežs. pārplānošanas projekti pēdējos gados. Ir arī zināma pārklāšanās ar Džefersona parka teritoriju, kas atrodas tik tieši lidojuma ceļā, ka ritenis no garāmlidojošas lidmašīnas reiz nokļuva vietējā dārzā.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Pilsētas centrs Hjūstona ir pilsētas teritorija, kurā iedzīvotāju sūdzības ir visnelabvēlīgākā. Šajā noslogotajā rajonā dzīvo gandrīz 20 000 cilvēku. Otrais sliktākais rajons 77028, kā arī pirmajā desmitniekā esošie ZIP 77016 un 77026 apvieno Trinity-Houston Gardens rajonu, kas bija trīnīšu rajona centrā. pretrunas pagājušajā gadā pēc apsūdzībām, ka 311. dienests reaģē uz jautājumiem, kas skar galvenokārt melnādainos un latīņamerikāņu iedzīvotājus, lēnāk nekā baltie iedzīvotāji citviet. "Mēs ceram sadarboties ar Pilsoņu tiesību nodaļu, lai nodrošinātu, ka Hjūstonas pilsēta ievēro federālās saistības attiecībā uz pilsoņu tiesībām," sacīja Hjūstonas pilsētas vadītājs. sacīja ASV prokurore Dženifera B. Loverija. par Dienvidu apgabala Teksasa.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Portāls Filadelfija iedzīvotāji, kuri iesniedz visvairāk sūdzību, veic ievērojami mazāk zvanu nekā iedzīvotāji citās pilsētās, uz kurām mēs koncentrējāmies. Pamesti transportlīdzekļi šķiet, ir galvenais iemesls, kāpēc nesenā pilsētas budžeta piešķirti $2 miljoni novilkt pamestus transportlīdzekļus. Visvairāk sūdzību saņem Fishtown un Kensingtonas rajoni, kur notiek strauja gentrifikācija. kultūras sadursmes - piemēram, bārbekjū, antisociāli vai citādi - starp vecajiem un jaunajiem iedzīvotājiem.
Pilsētas pārdod savus 311 pakalpojumus kā draudzīgu pašvaldības seju, apzinoties, ka zvanītāji ir arī vēlētāji, kurus viegli atgrūž ieilgušas apkaimes problēmas. Taču, ņemot vērā, ka dažos rajonos problēmas ir lielākas - un, kā tiek apgalvots, arī mazāk priviliģētas - zvanu skaits var palielināties, neraugoties uz zvanītāju labākajiem nodomiem un uztraucošajām darbinieku dvēselēm. 311 pakalpojumu centri.
Aplūkojiet mūsu pilnus datus par 311 izsaukumu skaitu zemāk esošajā interaktīvajā tabulā, kā arī aplūkojiet atbildes rādītājus un apkaimju jautājumus par. teritorijas, uz kurām plānojat pārcelties. ja to skaits ir īpaši liels.
METODOLOĢIJA Lai noskaidrotu, kurās pilsētās un pasta indeksos iedzīvotāji visvairāk sūdzas par apkaimes problēmām (piemēram, pamestiem transportlīdzekļiem, troksni, grafiti), mēs izmantojām 311 datus par lielākajām ASV pilsētām. Zip kodi ar vairāk nekā 10 000 iedzīvotāju tika sarindoti pēc sūdzību skaita uz 10 000 iedzīvotāju 12 mēnešos līdz 2023. gada augustam. Dati par iedzīvotājiem, kas izmantoti, lai koriģētu trokšņa sūdzību skaitu uz vienu iedzīvotāju, tika iegūti no ASV tautas skaitīšanas birojs. |
Papildu avoti
Dažreiz zāle patiešām ir zaļāka, kad nokļūsti otrā pusē. Un dažkārt, ja ieguldīsiet gudri, jūs varēsiet baudīt ne tikai zaļāku zāli un zilākas debesis, bet arī ievērojamu peļņu no naudas, ko iztērējat, lai tur nokļūtu.
Un šobrīd ir ļoti svarīgi šķērsot šo žogu, lai dzīvotu ārzemēs vai ārpus valsts. Amerikāņu īpašumtiesības uz ārzemju aktīviem pieauga par 40% līdz $35 triljons pandēmijas pirmajā gadā. Tikmēr, 35 000 britu katru gadu turpina pirkt ārzemēs, neraugoties uz Brexit un Covid radītajiem šķēršļiem.
Portāls spēcīgs dolārs padara šo ideju īpaši pievilcīgu amerikāņiem. Īpašums ārzemēs ir arī atsvaidzinoši drošs pret nodokļu inspekciju. Nodokļu dienests neņem vērā ārzemju mājas, jo tas "nevarētu apķīlāt vai piespiest pārdot jūsu otro māju". Beliza, jūsu penthouse Kolumbija, jūsu pludmales māja Brazīlija, utt.," saskaņā ar Forbes. "Tāpat arī advokāti, bijušie laulātie, draugi, bijušie darbinieki un citi ir norobežoti."
Taču, lai gan tiem, kas pērk, lai investētu, neapšaubāmi ir svarīgi vietējie nodokļi un rentabilitāte, ir arī romantika un piedzīvojumi, kas saistīti ar vietas iegādi saulē, un arī kultūras faktori. Piemēram, masveida emigrācija no Itālija ASV 19. gadsimta beigās ir atstājusi neizmērojamu ietekmi uz amerikāņu kultūru, un mūsdienās Itālija ir amerikāņu pircēju sapņu galamērķis numur viens, liecina pētījums MoverDB.comjaunajā pētījumā.
Mēs analizējām meklēšanas datus no visas pasaules, lai noteiktu, uz kuru valsti visvairāk vēlas pārcelties.
Starptautiskās pārcelšanās eksperti no MoverDB.com izmantoja tiešsaistes meklēšanas datu rīkus, lai analizētu nekustamā īpašuma meklējumu skaitu visās pasaules valstīs un noteiktu, kura vieta katrā valstī ir populārākā starp ārvalstu nekustamā īpašuma medniekiem. Un pēc tam mēs darījām to pašu, aplūkojot, uz kuriem ASV štatiem vēlas pārcelties katrs no viņiem.
Spānija ir vispieprasītākais galamērķis nekustamo īpašumu medniekiem, jo pircēji no 34 valstīm visvairāk meklē spāņu mājokļus. Eiropiešus vilina patīkams klimats, labas dzīves dārdzība un pieņemamas nekustamā īpašuma cenas, bet Eiropas iedzīvotājus vilina zelta vīza atlīdzība par ieguldījumiem virs 500 000 eiro vilina lielākos investorus. Tikmēr Spānijas mājokļu iegāde par rekordlielu cenu (salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu palielinājums par 76%.), jo amerikāņi izmanto tiešos lidojumus un izdevīgus valūtas maiņas kursus, lai gan Spānija nav galamērķis, kas visvairāk interesē amerikāņus.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Amerikas pirmais galamērķis ir Itālija, un pircēji bieži izmanto savu Itāļu izcelsme lai saņemtu vīzas. Viņus vilina ne tikai kultūra, klimats un personīgās saites ar šo valsti, bet arī salīdzinoši vienkāršā veselības aprūpes un izglītības sistēma, lai gan, protams, par to tiek maksāts no nodokļiem.
Briti neplāno tik garu transatlantisko ceļojumu. Sapņu galamērķis numur viens APVIENOTĀ KARALISTE nekustamā īpašuma pircējiem ir tieši pāri Lamanša šaurumam Francija. Kamēr Brexit ir padarījusi šo sapni grūtāk īstenojamu, jo ideja būt "mazliet eiropeiskākam", kamēr izdevīga pirkuma izvēle joprojām ir pievilcīgs britu vidū un ir īpaši pievilcīgi pensionāriem kas vēlas dzīvot labu dzīvi, nebraucot pārāk tālu no savas dzimtās salas.
Ja vēlaties uzzināt, kuras valsts iedzīvotāji visvairāk vēlas pārcelties uz jūsu valsti, tad zemāk redzamā karte ir domāta tieši jums. Mēs aplūkojām, cik meklēšanu cilvēki katrā valstī veikuši attiecībā uz īpašumiem citās valstīs. Pēc tam mēs salīdzinājām šos meklējumus ar iedzīvotāju skaitu, lai noskaidrotu, kuras valsts iedzīvotājiem ir vislielākā interese uz vienu iedzīvotāju iegādāties mājokli katrā valstī uz Zemes.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Cilvēki dzīvo Apvienotajā Karalistē Šķiet, ka meklē glābiņu. Viņi biežāk nekā jebkuras citas tautības cilvēki meklē īpašumus 22 valstīs, sākot no kaimiņvalstīm līdz pat Eiropas Savienībai. Īrija uz tālu Ķīna. Zviedrijas tautība, kas visvairāk vēlas pirkt ASV, ir zviedru tautība. Amerikā ir spēcīga zviedru līnija: jau pirms 100 gadiem ASV varēja rēķināties ar to, ka Zviedrijas iedzīvotāji 824 000 otrās paaudzes zviedru izcelsmes amerikāņi iedzīvotāju vidū.
Teksasa un Florida saskaņā ar mūsu datiem ir vispievilcīgākie ASV štati pircējiem ārpus valsts. Nekustamā īpašuma mednieki 17 štatos biežāk nekā jebkur citur meklē mājokļus Teksasā, savukārt pircēji 16 štatos dod priekšroku Floridai. Zīmīgi, ka nekur nav viena no Amerikas dārgākie štati - Masačūsetsas štats, Kalifornija, DC vai Havaju salas - kā savu pirmo izvēli.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Pēdējo desmit gadu laikā Teksasa ir izrādījusies pievilcīga pircējiem. Faktiski Teksasas iedzīvotāju skaits ir pieaudzis par četri miljoni no 2010. līdz 2020. gadam, un puse no šiem cilvēkiem pārcelsies no ārzemēm vai ārpus valsts. Dzīves dārdzība ir par 81,4 % zemāka nekā vidēji valstī, un Teksasa ir viena no tām valstīm, kur dzīves dārdzība ir zemāka par vidējo valstī. deviņas valstis, kurās nav ienākuma nodokļa - un Florida ir viena no pārējām valstīm. Florida bija ļoti pievilcīga vieta, kur pārcelties pandēmijas laikā, un Florida bija ļoti pievilcīga vieta, kur pārcelties. visstraujāk augošā valsts 2022. gadā. Floridas klimats un ainavas tradicionāli ir piesaistījušas pensionārus, taču tagad Floridas klimats un ainavas ir atvērtas jaunajai paaudzei, kas var strādāt no jebkuras vietas.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Coloradans seem the keenest to escape, being top of the list for search traffic for property in Kansas, Nebraska, New Meksika, Oklahomā un Vaiomingā. "Es domāju, ka galvenokārt pārcelšanās no Kolorādo ir saistīts ar pieejamību, un tas ir galvenais iemesls, kāpēc es to redzu,". stāsta Denveras nekustamo īpašumu pārstāve Kellija Moja (Kelly Moye). Kolēģis nekustamo īpašumu darījuma partneris Sunny Banka saka: "Man ir bijuši daudzi, kas jums pateiks, ka viņi ir devušies uz brīvību, jo daži no politikas Kolorādo un dažas no izmaiņām, ko mēs redzam, jo daži no politiskajiem pasākumiem, kas ir veikti, jūs zināt, valsts līmenī un vietējā līmenī, kā arī."
Nomas ienākumi un vērtības pieaugums var būt kā ķirsis virsū tiem, kas plāno izmantot īpašumu ārpus valsts vai ārzemēs kā brīvdienu māju vai paturēt to pensijai. Taču ir skaidrs, ka, pieņemot tik nozīmīgu lēmumu, personīgās vēlmes, kultūras noslieces un pārvietošanas ērtums jāapsver tikpat rūpīgi kā cena un potenciālie ienākumi.
Pilnīgus datus par to, kas un kur vēlas pirkt, varat atrast zemāk redzamajā interaktīvajā tabulā.
Lai izveidotu šīs tabulas, vispirms tika izveidots valstu un tajās lietoto valodu saraksts. Pēc tam mēs tulkojām frāzi "māja pārdošanai {valsts}" katrā valodā, frāzē iekļaujot katru valsti.
Tālāk mēs izmantojām Ahrefs un tās rīku Keyword Explorer. Izmantojot funkciju "Atbilstošie termini", mēs apkopojām meklēšanas apjomus katram saistītajam meklēšanas vaicājumam un sasaistījām katru vaicājumu ar konkrētu valsti. Tas ļāva mums lai noskaidrotu, kura ir populārākā mājokļa iegādes vieta ārzemēs katrā valstī.
Visbeidzot, mēs noteicām, kurā valstī īpašumi tiek meklēti visbiežāk, salīdzinot meklējumu skaita attiecību pret iedzīvotāju skaitu. Šajā posmā mēs skaitījām tikai sākotnēji apkopoto atslēgvārdu meklējumu skaitu (t. i., neizmantojām funkciju "Atbilstošie termini").
Mēs atkārtojām darbības attiecībā uz ASV štatiem, tā vietā izmantojot DataForSEO un tās Google reklāmu API.
Dati ir pareizi uz 2023. gada maiju.
Apskatiet arī mūsu ceļvedi par 2023. gada konteineru pārvadājumu tarifi.
]]>Ir paklāju protektori. Un tad ir vēsturiskais paklāju protektori.
Svešu māju apskate ir aizraujoša un pilnīgi likumīga nodarbe neatkarīgi no tā, vai plānojat pārcelties uz citu mājokli. Bet, kad jums apniks pēc jūsu fantāzijas meklējumiem Rightmove meklētāju vietnē sekot līdzi tikšanās reizēm klātienē, jūs vienmēr varat padziļināt savu hobiju, apmeklējot kādu godprātīgu vēsturisku māju.
Par vēsturisku māju uzskata pietiekami vecu, nacionālā vai arhitektoniskā ziņā nozīmīgu un labi saglabājušos māju, kas ir pietiekami interesanta sabiedrībai, un tā parasti piedāvā apmeklētājiem mazliet vairāk nekā vidējais mājoklis, kas ir pieejams tirgū. Mēbeles un artefakti var aizraut, arhitektūra un teritorija var pārsteigt, un papildu ekskursijas un prezentācijas var sniegt gandarījuma sajūtu, ko sniedz vēl viena muzeja svītrošana no saraksta.
Bet, iespējams, visspēcīgākā ir aura, kas rodas, staigājot pa izcilo un labo cilvēku pēdām un guļot viņu gultā (atruna: nedariet to).un briesmīgais). Eiropā to ir bijis daudz, un MoverDB.com interesējās, kuras no viņu mājām tiek apmeklētas visbiežāk un kuras, lai arī reti apmeklētas, ir pietiekami augstu novērtētas, lai tās varētu dēvēt par slēptajām pērlēm.
MoverDB.com vispirms sastādīja sarakstu ar vēsturiskām pilīm, pilīm, muižām un ievērojamu cilvēku dzimtām Eiropas valstīs un izmantoja katra nama atsauksmju skaitu TripAdvisor vietnē kā apmeklētāju skaitu. Pēc tam mēs atlasījām tās, kuru atsauksmju skaits atradās zemākajā trešajā procentilē, bet kurām bija vismaz 25 atsauksmes. Šos mazāk apmeklētos apskates objektus mēs sarindojām pēc tā, cik procentos to atsauksmju bija piecas zvaigznes.
Eiropas visvairāk apmeklētajos vēsturiskajos namos parasti ir dzīvojuši augstmaņi un varenie ļaudis. Bet Norvēģijapārstāvis ir nedaudz pieticīgāks. Komponists Edvards Griegs bija tirgotāja un skolotājas dēls. Viņa brālēns projektēja Griegam un viņa sievai pieticīgu, bet apburošu māju Bergenā; tā tika pabeigta 1885. gadā, un Griegam vajadzēja sacerēt šedevrus nākošos 22 gadus nojumē, kas atradās ārpus mājas un no kuras paveras skats uz Nordo ezeru. Šodien Troldhaugen - Troļļu kalnā - ir iekārtots muzejs par godu Grīgam.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Eiropas visvairāk apmeklētajām pilīm un pilīm ir viens no apmeklētākajiem Eiropas namiem, un tas, ka populārākais no tiem ir mazliet atturīgāks, ir nomierinošs fakts.
Annas Frankas nams, iespējams, tika uzcelts 1635. gadā, bet ēka, visticamāk, būtu bijusi nojaukts gadsimta 50. gados, ja nebūtu tās nozīmes, ko tā ieguva Otrā pasaules kara laikā. Tā vietā nams un tā piebūve, kur Franka ar ģimeni divus gadus slēpās no nacistiem, tika restaurēts un no 1960. gada saglabāts kā muzejs. Šodien tā ir vieta, kur svētceļojums un mācīšanās, ar 63 362 apmeklētāji atstājot atsauksmi TripAdvisor.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Visvairāk apmeklētā Anglijas pilsēta - lai gan ne visā Apvienotajā Karalistē (sk. tālāk) - ir, iespējams, slavenākā mūsu sarakstā. Liela māja šajā vietā ir atradusies vismaz kopš tā brīža, kad 1628, ar Džonu Šefīlda, vēlāk Bekingemas hercogs, 1703. gadā pasūtīja to pilnībā pārbūvēt. Pēc 70 gadiem to neoficiāli ieņēma karaļa Džordža III ģimene, un šī ēka kļuva par (daudz mainītās) pils pamatu, ko viņa dēls Džordžs IV nolēma, ka tā būs viņam piemērotāka.
Tā kļuva par oficiālo Londona monarhijas rezidence 1837 un tagad ir arī administratīvais štābs. Tā atrodas Big Bena, Parlamenta namu un jaunāku apskates objektu, piemēram, Londonas acs, tuvumā, tāpēc tā ir tūristu apskates objekts.
Tas ne vienmēr ir gudrs iestāties garā rindā - viņi varētu gaidīt zobārstu. Tāpēc MoverDB.com katrā Eiropas valstī noteica vēsturisko namu, kurā vismazāk iespējams sastapt citu apmeklētāju pūli. Šiem apskates objektiem TripAdvisor ir ļoti maz, bet ļoti labas atsauksmes.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Ārpus ierastajiem ceļiem ir daudz kuriozu, un dažkārt pavediens slēpjas nosaukumā. Lai gan Ooidonkas pils nosaukums nav tik jauks, kā izklausās (tas cēlies no holandiešu valodas vārda, kas nozīmē "augstāks zemes gabals purvā"), pati māja ir ļoti jauka: pasaku pils, kurā pašlaik dzīvo sestais grāfs un grāfiene t'Kint de Roodenbeke un viņu bērni.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
"Kāds mazs dārgakmens! Es nejauši uz to uzskrēju un biju pilnīgi pārsteigts par ģimenes vēsturi, kas ir saglabājusi gan relikvijas no pagātnes, gan savu senču stāstu," raksta "Es esmu ļoti pārsteigts par ģimenes vēsturi," raksta viens recenzents par Eiropas labāko slēpto dārgakmeni - vēsturisko māju. Divu stāvu mūra Skiathitiko Spiti Māja tika uzcelta 1910. gadā Skiathos salā, un mūsdienās šī ģimene to saglabā kā muzeju, kas iepazīstina ar Skiathos tradicionālo dzīvi un amatniecību, kā arī piedāvā unikālas ģimenes relikvijas.
Šajās mazajās salās ir daudz vēstures, un vecākā nepārtraukti apdzīvotā Apvienotās Karalistes mājvieta var lepoties ar to, ka vairāk nekā 1 000 gadu pēc kārtas elegants iedzīvotāju. Tā saņem bonusa punktus par ļoti britu valodā izskanošo nosaukumu, taču Great Tangley Manor nav ne mūsu apmeklētāko vai vēsturiskāko Apvienotās Karalistes māju sarakstā, ne arī slēpto dārgakmeņu sarakstā.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Visvairāk apmeklētā vēsturiskā ēka Apvienotajā Karalistē ir Edinburgas pils Skotijas galvaspilsētā. Neatkarīgi no tā, vai to apmeklē tūristi vai angļu armija, Edinburga patiesi ir pelnījusi savu epitetu "visvairāk aplenktā vieta Lielbritānijā", par kuru TripAdvisor vietnē ir 77% vairāk atsauksmju nekā par Bekingemas pili, kas ierindojas otrajā vietā. Karaliskā rezidence ar pārtraukumiem ir bijusi karaļnamā kopš 12. gadsimta.th gadsimtā, lai gan kopš 17. gadsimta tā lielākoties tiek izmantota kā militārā bāze un tūrisma objekts.th gadsimtā.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Lai gan Apvienotās Karalistes visvairāk apmeklētie vēsturiskie nami pārsvarā ir pilis un pilis, slēptās dārgakmeņi atklāj bagātāku salu vēstures pusi. Galvenais slēptais dārgakmens ir Tjūdoru laikmeta pils, kas pabeigta 1824. gadā un vēlāk izmantota, lai filmētu daļu no filmas Karaliene (2006). Bet jūs ievērosiet arī rakstnieka D. H. Lorensa (D. H. Lawrence) dzimšanas vieta, muižas kungu māja ar raganu repelenti, un autentiski saglabājusies gruzīnu pilsētiņas ēka Emery Walker, Viljama Morisa mentors, kas ir Morisa mākslas un amatniecības stila mēbeļu un artefaktu dārgumu krātuve.
Protams, vēsturisko māju entuziastu īstais sapnis ir tas, ka kādu dienu viņi varētu... dzīvot vienā. Iespējams, tirgū nonāk kāda ievērojama Eiropas pils vai Apvienotās Karalistes mājoklis, kurā savulaik dzīvoja kāda vēsturiska personība. Vai arī, iespējams, jūs jau dzīvojat vecā mājā, un viss, kas nepieciešams, lai to pārveidotu par vēsturisku māju, ir viena jūsu ģimenes locekļa laulība ar hercogu.
Iespējams, jūs nevēlaties aicināt pārāk daudz tūristu uz savām mājām, taču varat pārbaudīt savu konkurenci starp populārākajām vēsturiskajām ēkām un slēptajiem dārgakmeņiem mūsu pilnīgajos datos, kas atrodami zemāk.
Lai atklātu apmeklētākos vēsturiskos namus Eiropā un slēptās dārgakmeņus starp tiem, mēs sākām ar 1563 vēsturisko namu sarakstu no visām Eiropas valstīm. Vēsturiskie nami ietver pilis, pilis, muižas, ievērojamu cilvēku dzimtās vietas, pārveidotus specializētus muzejus un vēsturiskas ēkas, kas ekspozīcijas vajadzībām pārveidotas par mājas muzejiem.
Izmantojot šo sākotnējo sarakstu, mēs analizējām katru no to esošajām Tripadvisor atsauksmju lapām, koncentrējoties uz atsauksmju skaitu un 5 zvaigžņu atsauksmju procentuālo īpatsvaru.
Mēs uzskaitījām atsauksmju skaitu kā aptuvenu rādītāju, lai noteiktu apmeklētāko vēsturisko ēku reitingu.
Lai atklātu slēptos dārgakmeņus, mēs atlasījām vēsturiskos namus, kuru atsauksmju skaits bija zemākajā trešajā procentilē no mūsu sākotnējā sarakstā iekļautajiem vēsturiskajiem namiem, bet kuriem bija arī vismaz 25 atsauksmes, lai izslēgtu objektus bez pietiekama apmeklētāju skaita. Šīs mazāk apmeklētās apskates vietas pēc tam tika sarindotas pēc to % pieczvaigžņu apmeklētāju atsauksmēm.
Ņemot vērā neskaidrības par apskates objektu pašreizējo pieejamību Ukrainā, mūsu galīgajā analīzē netika iekļauti vēsturiskie nami no šīs valsts.
Šīs analīzes dati ir pareizi 2023. gada maijā.
Apskatiet arī mūsu ceļvedi par 2023 Starptautiskie konteineru pārvadājumi.
]]>Viņi saka, ka pārcelšanās uz citu māju ir viens no visstresainākajiem dzīves notikumiem (īpaši, ja tas ir saistīts ar starptautiskie konteineru pārvadājumi) , un viens pētījums atklāj, ka (vismaz britu vidū) tā ir ļoti taisnība. Diemžēl, tāpat kā nodokļi, arī pārcelšanās ir neizbēgama lielākās daļas cilvēku dzīves sastāvdaļa, un tas pats pētījums atklāj, ka vidējais brits dzīves laikā pārceļas četras reizes.
Cilvēki pārvietot māju dažādu iemeslu dēļ, sākot ar vēlmi būt tuvāk ģimenei vai darbam un beidzot ar vajadzību pēc lielākas platības (kā tas ir gadījumā ar 42% no Lielbritānijas). Privātīpašniekiem, strauji augošas nomas izmaksas uzturēšanās vienā un tajā pašā īpašumā var kļūt nepieejama.
Tomēr daudzi mājokļu īpašnieki visā valstī spēj un ir apmierināti ar to, ka var uz ilgu laiku apmesties uz dzīvi ideālā vietā, kas atbilst viņu dzīvesveidam, ģimenei, darbam un skolai. Draudzīgs apkārtne vai lētākas vietējās dzīves dārdzības var arī piesaistīt kādu mājoklim, bet citos gadījumos lēmumu palikt uz vietas piespiež rekordzemas mājokļu cenas. kas pārvietošanos padara par neiespējamu sapni.
Bet, vai esat kādreiz aizdomājušies, kur no zaļām lauku pilsētām līdz rosīgiem pilsētu centriem. APVIENOTĀ KARALISTE mājokļu īpašnieki ir visvairāk un vismazāk tendēti pārcelties prom? Ņemot to vērā, MoverDB.com iedziļinājāmies Rightmove datos, lai noskaidrotu, kurās pilsētās, pilsētās, pašvaldību teritorijās un Londona rajoni, kuros mājokļu īpašnieki uzturas visilgāk un visīsāk.
Vispirms mēs ievācām 1000 īpašumu paraugu, kas pārdoti katrā Apvienotās Karalistes pasta indeksu apgabalā (kopā 25 miljoni īpašumu) no Rightmove un aprēķināja starpību starp īpašuma pēdējās pārdošanas datumu un datu iegūšanas datumu (2023. gada 25. janvāris). Pēc tam mēs varējām aprēķināt katras vietas vidējo mājokļa īpašnieka dzīves ilgumu.
Ja pārvācaties uz pareizo mājokli, palikt uz vietas ir viegli, un britiem tas ir sava veida hobijs: saskaņā ar Statista aptaujas datiem briti, kuriem pieder mājoklis uz vārda. uzturas vairāk nekā 22 gadus. Tas ir diezgan ilgs laiks, ja ņem vērā, ka tā ir vairāk nekā ceturtā daļa no vidējais britu dzīves ilgums - bet kur vietējā līmenī mājokļu īpašnieki uzturas visilgāk?
Mūsu analīze atklāj, ka atbilde ir šāda. Buckfastleigh, Dienviddevonā, kur vidējais mājokļa īpašnieks dzīvo 4 292 dienas vai 143,1 mēnesis - tas ir gandrīz 12 gadi. Kāda ir pievilcība apmetoties uz ilgāku laiku šajā mazajā tirgus pilsētā? Pirmkārt, Bukfastleiga atrodas tikai rokas stiepiena attālumā no Dartmūras nacionālā parka, kas, iespējams, ir klusākais un mierīgākais nacionālais parks valstī, jo tas piesaista mazākais pūlis. Uzturēšanās dabas tuvumā, visticamāk, ir izdevīga Bukfastleigas iedzīvotājiem, jo pētījumi liecina, ka, pavadot laiku dabā. uzlabo garīgo veselību..
Astoņas citas mūsu reitingā iekļautās vietas atrodas Velsā, no kurām vadošā ir piejūras pilsēta Velsā. Llanfairfechan, kur vidējais mājokļa īpašnieks paliek uz vietas 4,251 diena vai 141,7 mēneši (11,8 gadi). Jaunu māju plāns ir izraisīja vietējo iedzīvotāju dusmas, jo baidās, ka ārzemju iedzīvotāji tos nolaupīs.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Bet, kā saka, daži cilvēki paliek tikai uz labu laiku, nevis uz ilgu laiku. Mājokļu īpašnieki Hamiltons, South Lanarkshire, uzturas nepilnu gadu (333 dienas vai 11,1 mēnesis), pirms pāriet uz citu darbu, kas ir visīsākais ilgums mūsu analīzē. Pēdējos gados dažas Hamiltonas pilsētas daļas ir ierindojušās starp vistrūcīgākie valstīsaskaņā ar Skotijas daudzkārtējās deprivācijas indeksu (SIMD).
Nākamais ir Maidenhead, kur vidējais mājokļa īpašnieka vidējais darba stāžs ir 355 dienas vai 11,8 mēneši. Iespējams, Berkšīras pilsētas tirdzniecības rajons ar grūtībām ir viens no faktoriem, kas mudina iedzīvotājus pārcelties citur.
Pēc tam mēs pievērsāmies Apvienotās Karalistes pilsētām, atklājot, ka vidējais mājokļa īpašnieks Apvienotajā Karalistē ir Inverness, kas tiek dēvēts par vārtu uz Augšzemi, ir ilgs 1 998 dienas vai 66,6 mēneši. Atrodas netālu no Loch Ness un starp pauguriem, rakstnieks Tom Dyckhoff izceļ Skotijas pilsētas "nejauši parasto skaistumu", svaigo gaisu un mežonību. Ja neņemam vērā skaistumu, iedzīvotāji, iespējams, nevēlas pārcelties prom no viena no Eiropas straujāk augošās pilsētas un laimīgākā dzīvesvieta Skotijā.
Augstu vietu ieņem arī vairākas Midlendas pilsētas: Birmingema (1374 dienas/45,8 mēneši), Wolverhampton (1336 dienas/44,5 mēneši) un Vorčesteras (1296 dienas/43,2 mēneši). Vidējās mājokļu cenas Īstmidlendā un Vestmidlendā samazinās zem valsts vidējā rādītāja, kas varētu izskaidrot, kāpēc mājokļu īpašnieki šajā reģionā ir apmierināti, ka viņi nepārceļas uz dārgāku valsts daļu.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Tomēr mūsu dati liecina, ka citās pilsētās ir krasi atšķirīgs priekšstats par iedzīvotāju dzīves ilgumu. Dunfermline, Fife, mājokļu īpašnieki vidēji visīsāk turas pie mājokļu īpašniekiem - vidēji 357 dienas (nedaudz ilgāk par gadu). Viens no faktoriem, kas varētu izstumt iedzīvotājus, ir diezgan augsts noziedzības līmenis; no 100 sliktākajiem apkaimes par noziedzību Skotijā, Dunfermline Central ieņem 34. vietu.
Runājot par noziedzību, otrs īsākais darba stāžs ir šādās valstīs Preston (411 dienas/13,7 mēneši). trešā bīstamākā pilsēta Lankašīrā, kur noziedzības līmenis ir par 53% augstāks nekā grāfistes kopējais līmenis.
Mūsu pētījums atklāj, ka mājokļu īpašnieki Londonas pilsēta paliek uz vietas ilgāk nekā citās pašvaldību teritorijās. Vidējais darba attiecību ilgums šeit ir 4 131 diena vai 137,7 mēneši, kas ir vairāk nekā 11 gadi. Londonas pilsēta ir unikāla - tā ir ne tikai mazākais ceremoniālais apgabals Apvienotajā Karalistē (tikai nedaudz vairāk par vienu kvadrātjūdžu), bet tai ir arī savs sava valdība un policija..
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Londonas Sitijā, kurā atrodas liela daļa valsts finanšu rajona, nedzīvo daudz cilvēku - tā ir patiešām otrais vismazāk apdzīvotais padomes apgabals Apvienotajā Karalistē. Taču, ņemot vērā to, ka vidējais dzīvoklis "kvadrātmiljā" maksā gandrīz miljons mārciņu, nav pārsteidzoši, ka šeit dzīvojošie cilvēki varētu vēlēties pēc iespējas ilgāk paturēt savas ļoti vērtīgās mājas.
Mājokļu īpašnieki par Anglesijas sala ierindojas nākamajā vietā, sasniedzot vidējo 3 376 dienas vai 112,5 mēneši. Pēdējos gados Anglesey ir atzīta par vienu no laimīgākās vietas uz dzīvo Apvienotajā Karalistē, kas lepojas ar "fantastiski skati, smilšaini līči un relatīva izolētība."
Citā skalas galā, Broxtowe Notingemšīrā mājokļa īpašnieks vidēji visīsāk turas pie mājokļa īpašnieka (375 dienas/12,5 mēneši) no jebkuras Apvienotās Karalistes padomes. Iespējams, ka mājokļu īpašnieki izvēlas pārcelties prom no trūcīgiem rajoniem, jo trīs Broctovas rajoni ir vieni no valsts lielākajiem rajoniem. top 20% vistrūcīgāko. Mājokļu īpašnieki tuvējā Ashfield, arī Nottinghamshire, neuzturas ilgāk (389 dienas/13,0 mēneši).
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Divas Lankašīras padomes ieņem augstu vietu arī attiecībā uz īstermiņa īres līgumiem - Fylde (378 dienas/12,6 mēneši) un Preston (385 dienas/12,8 mēneši), no kurām pēdējā atrodas četras skolas. jāuzlabo, kā norāda Ofsted. Ne daudz zemāk mūsu reitingā ir Krolija Rietumsaseksā (436 dienas/14,5 mēneši), kas, iespējams, ir saistīts ar COVID-19 pandēmijas postošā ietekme uz vietējo ekonomiku.
Lielā Londona aptver 32 rajonus, sākot no Hilingdonas līdz Haveringam, un tajā dzīvo nedaudz vairāk nekā... viens no desmit cilvēkiem Apvienotajā Karalistē. Tas ir valsts reģions, kur īrnieki aizbrauc. pieaugošo īres maksu dēļ - bet kurā rajonā mājokļu īpašnieki visātrāk pārceļas uz citu dzīvesvietu? Mūsu pētījums atklāj, ka Wandsworth šajā ziņā ieņem līderpozīciju: vidējais mājokļa īpašnieks dienvidrietumu rajonā uzturas tikai uz diviem gadiem. 471 diena (vai 15,7 mēneši), pirms doties tālāk.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Kā teritorija, kas reiz tika atzīta par populārākie Apvienotajā Karalistē jaunajiem profesionāļiem, varētu būt, ka Wandsworth mājokļu īpašnieki pārceļas uz īpašumiem citur, jo viņi noveco un sāk veidot ģimenes. Iedzīvotāji varētu arī sekot padomes iedrošinājums pārcelties uz laukiem, lai atbrīvotu mājokļus rajonā.
Pēc otrās vietas Waltham Forest (498 dienas/16,6 mēneši) nāk Croydon, kur vidējais mājokļa īpašnieks var aiziet tikai pēc 18,6 mēneši lai izvairītos no trešais augstākais noziedzības līmenis no visiem Londonas rajoniem.
Kā savulaik dziedāja grupa Clash: man palikt vai aiziet? Lēmums pārcelties uz citu mājokli ienāk prātā daudziem mājokļu īpašniekiem, bet kā mājokļu īpašnieki mēdz rīkoties jūsu rajonā? Iepazīstieties ar mūsu tabulu, lai uzzinātu, cik ilgi mājokļa īpašnieks vidēji uzturas savā īpašumā vietējā mērogā.
Pat tad, ja atrodaties draudzīgas spēles vidū. apkārtne ar labām vietējām skolām un veikaliem, dažkārt jūsu māja vairs neatbilst jūsu vajadzībām. Visbiežāk Apvienotajā Karalistē cilvēki pārceļas uz citu māju tāpēc, ka lai iegūtu vairāk vietas, bet, kad pārcelšanās process aizņem no 11 līdz 21 nedēļai un izmaksas gandrīz £12 000, renovācija var būt veids, kā uzlabot mājokli, ietaupot izmaksas un palielinot tā vērtību.
Vienā pētījumā konstatēts, ka 64% no Lielbritānijas kas kādreiz domāja par pārcelšanos, pēc renovācijas darbu veikšanas pārdomāja. Ir daudz veidu, kā pārveidot savu mājokli, piemēram, ja sapņojat par vēl vienu guļamistabu vai jaunu kabinetu, varat apsvērt, vai jūsu mājoklī varētu ierīkot jaunu guļamistabu vai kabinetu. Pārbūvēta bēniņu telpa (ja jums ir vieta). Pārbūves bēniņu telpās Apvienotajā Karalistē parasti izmaksā no 21 000 līdz 44 000 mārciņu - tas ir daudz lētāk nekā pilnībā pārbūvēt bēniņus.
Mēs analizēts datus no Rightmove un ieguva 25 miljonu īpašumu paraugu, kas pārdoti pēc pasta indeksa Apvienotajā Karalistē, meklējot pirmos 1000 īpašumus pēc pasta indeksa. Katram īpašumam tika ņemts vērā tikai pēdējās pārdošanas datums.
Mēs aprēķinājām vidējo īres maksu pa pilsētām, grāfistēm un Londonas rajoniem. Lai to izdarītu, mēs aprēķinājām starpību dienās starp pēdējās pārdošanas datumu un datu iegūšanas datumu (2023. gada 25. janvāris).
Pēc tam mēs kartējām katru pasta indeksu ar trīs veidu ģeogrāfiskajām teritorijām: pasta pilsētām, padomēm/administrācijas teritorijām un Londonas rajoniem. Mēs izmantojām trīs ciparu granularitāti (AB10, E1, EC1 utt.) pilsētām un pilnus pasta indeksus Londonas rajoniem un padomēm.
Visbeidzot, mēs aprēķinājām vidējo īres laiku katrā ģeogrāfiskajā apgabalā visās pieejamajās vietās.
Mēs ziņojām tikai par rezultātiem, kas attiecas uz vietām, kurās reģistrēti vairāk nekā 1 000 darījumu.
Dati tika apkopoti 2023. gada janvārī.
]]>Bagātības pieaugums veicina bagātības nevienlīdzības pieaugumu. Un, ja "pasaule nekad nav bijusi pārtikusī."Nevienlīdzība mājokļu jomā ir kļuvusi par globālu problēmu starp tiem, kas dominē 21. gadsimta sociālekonomikā.
Divdesmitais gadsimts pilsētām visā pasaulē bija uzplaukuma laiks. Cilvēki, rūpniecības nozares un nauda plūda uz ekonomiskajiem centriem, veicinot straujāku izaugsmi, nekā tas bija iespējams. pilsētplānotāji varētu to pārrunāt. Zemes un nekustamā īpašuma cenas, īpaši galvaspilsētās, arvien pieauga, piespiežot nabadzīgākos iedzīvotājus doties tālāk uz ārzemēm. Ģentrifikācija ir vecs modelis, kas kļūst arvien populārāks jauns dzīvesprieks jo pilsētu dinamika atkal mainās, ņemot vērā ekonomikas attīstību pēc pandēmijas, un mazapmaksātas darba vietas pakalpojumu jomā vairs netiek atjaunotas.
No otras puses, tiem, kas var , pērk - un pēc tam pērk vēlreiz. "Mājoklis nav mājoklis," saka Ričards Ronalds , Amsterdamas Universitātes mājokļu profesors un politiskās un ekonomiskās ģeogrāfijas katedras vadītājs. "Mājoklis ir investīciju prece. Tā ir pensija." Diemžēl šis modelis ir veicinājis luksusa mājokļu fonda pieaugumu, vienlaikus saasinot pieejamu mājokļu trūkumu daudzās pasaules pilsētās.
Lai radītu skaidrāku priekšstatu par to, kā visā pasaulē risinās mājokļu krīze, MoverDB.com analizēja cenu tendences. Viņi konstatēja, ka pasaules galvaspilsētās ir līdzsvars starp zemo un augsto cenu mājokļiem.
Lai aprēķinātu procentuālo īpatsvaru visā pasaulē, MoverDB.com sāka ar populāru vietējo nekustamā īpašuma vietņu atrašanu katrā galvaspilsētā, pielāgojot cenu filtru un reģistrējot zaudēto un dārgo īpašumu skaitu. Mēs definējām zemu izmaksu mājokļus kā tādus, kas maksā mazāk nekā pusi no vidējās mājokļa cenas vērtības attiecīgajā pilsētā, un dārgus mājokļus kā tādus, kas maksā vairāk nekā divreiz dārgāk par vietējo vidējo cenu.
Aptuveni 75% pasaules iedzīvotāju ir prognoze līdz 2050. gadam dzīvos pilsētās, un līdz 2050. gadam straujāk
Jaunattīstības valstīs urbanizācija ir visdziļākā. Tomēr jau 850 miljoni cilvēku dzīvo graustu rajonos un citās "neoficiālās pilsētvides apmetnēs", un "dažās megapilsētās valstīs ar zemiem un vidējiem ienākumiem gandrīz 801,4 % no kopējā iedzīvotāju skaita dzīvo graustos", norāda pētnieki.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
In Brazīlija, straujā izaugsme ir padarījusi valsti par nozīmīgu starptautisku ekonomiku. Tomēr mājokļu deficīts visā valstī ietekmē 28,5 miljoni cilvēku. Tomēr Brazīlijas galvaspilsētā puse (50,13%) no pārdodamajiem mājokļiem ir lēti, t. i., tie tiek pārdoti par cenu, kas ir zemāka par 50% no vidējās vietējās cenas. Šajā sarakstā ir tikai viena Eiropas pilsēta, bet astoņas no desmit galvaspilsētām ar vislētākajiem mājokļiem atrodas Eiropā. Vissliktāk tiek apkalpota Nikosija Kiprā (0,35%).
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Nikosijā ir arī ceturtais augstākais dārgo mājokļu līmenis pasaulē (42,64%). Kipras valdība pašlaik cenšas risināt dažus no sliktākajiem dzīves apstākļiem Eiropā, un valdošās partijas priekšsēdētājs Averof Neofytou norādīja, ka "mums ir jāizstrādā turpmākā mājokļu politika, koncentrējoties uz pieejamiem sociālajiem mājokļiem, kā arī jāuzsāk finansēšanas programmas, kas atvieglos mājokļu pieejamību, jo īpaši mūsu jauniešiem".
Londonā ir piektais augstākais dārgo mājokļu līmenis Eiropā (27,93%), bet devītais zemākais zemu izmaksu mājokļu līmenis pasaulē (2,98%). Urban Reform Institute ziņo, ka Londonā ir vienpadsmitais sliktākais mājokļu pieejamības līmenis ir augstāks nekā jebkurā pasaules lielākajā tirgū. Portāls Apvienotās Karalistes krasu plaisu starp nabadzīgajiem un bagātajiem ilustrē kontrastējoša pieredze Tower Hamlets rajonā, kur vairāk nekā 20 000 ģimeņu ģimenes ir sociālo mājokļu gaidīšanas sarakstā. Lai gan Kanāriju piestātnē atrodas lielākais finanšu rajons Canary Wharf, kur baņķieri par studijas tipa dzīvokli var maksāt līdz pat 600 000 sterliņu mārciņu, bērnu nabadzības līmenis ir 43%.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
"Kopš 1948. gada vairākās attīstītajās valstīs mājokļu bagātība ir izspiedusi citus kapitāla veidus un ir veicinājusi bagātības nevienlīdzības pieaugumu,". saskaņā ar ziņojumu no Centrs pilsētām. Šīs pieaugošās plaisas ietekme bieži vien ir visizteiktākā galvaspilsētās, bet arī starp galvaspilsētām un reģionālajām pilsētām, jo mājokļu bagātība parasti ir mazāk mobilāka nekā citi bagātības veidi.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Pastāv "nepāra pāris" ar visaugstāko lēto mājokļu īpatsvaru: galvaspilsētas Grieķija, viens no valstis ar zemāko IKP Eiropā un Luksemburga, kuras IKP ir visaugstākais kontinentā. Tomēr Grieķijas galvaspilsēta ir priekšā ar ievērojamu pārsvaru, neraugoties uz to. samazinājums gadu gaitā sociālajos mājokļos. Atēnu ikoniskais polikatoikias tika uzbūvēti laikā "spontāns, nevalstisks būvniecības bums" pēckara periodā kā līdzekli, lai nodrošinātu patīkamu un pieejamu mājokli. Tie ir izrādījušies ilgtspējīgs risinājums iedzīvotājiem ar zemiem ienākumiem. Tomēr sociālekonomiskās pārmaiņas un kredītu krīzes radītās sekas ir izkropļojušas tirgu, un vietējos iedzīvotājus pamazām no tirgus izspiež turīgāki "buy-to-Airbnb" investori.
Lai gan mājokļu krīze, iespējams, vissmagāk ietekmē jaunattīstības valstis, pasaules bagātākās galvaspilsētas ir vienas no tām, kurās pandēmija rada vēl nebijušus šķēršļus. "Puse vidusslāņa ir bagātāka, nekā viņi jebkad domājuši, ka būs," kā norāda "Eiropas Savienības prezidents". Saskia Sassen - pilsētplānotājs, kurš deva mums frāzi "globālā pilsēta" - "un puse ir nabadzīgāka". Tā ir problēma visā pasaulē, ar 90% no pilsētām nesen veiktajā aptaujā izlasē, kas saskaņā ar vispārpieņemtajiem standartiem tika uzskatīti par nepieejamiem.
Zemes kvotas, neapbūvētu īpašumu atkārtota izmantošana un ilgtspējīgi zemas nomas maksas enerģijas risinājumi, piemēram, zaļie jumti un saules baterijas jaunbūvēs, ir vieni no tiem. ierosinātie pretpasākumi jautājumā, kas drīzumā vairs nebūs aktuāls, - kamēr tiek nodrošinātas pamattiesības uz drošu un pieejamu mājokli. ar važām uz labklājības nevienlīdzības postu.
Mūsu mērķis bija noskaidrot % zemo un augsto izmaksu mājokļos (dzīvokļi + mājas) pasaules galvaspilsētās. Sākām ar to, ka katrā galvaspilsētā atradām populāras vietējās nekustamā īpašuma tīmekļa vietnes (piem, Zillow - Vašingtona, D.C.), pārslēdzot cenu filtru un reģistrējot zaudēto un dārgo īpašumu skaitu.
Izmantojot katras galvaspilsētas vidējo mājokļa cenas vērtību, kas iegūta iepriekšējā projektā (konvertēta no USD, izmantojot ExchangeRate.com), mēs iestatām šādus parametrus:
- Lēti mājokļi = mājokļi, kuru izmaksas ir mazākas par 0,5 reizes vidējās mājokļa cenas.
- Dārgi mājokļi = mājokļi, kuru cena ir vairāk nekā divas reizes lielāka par vidējo mājokļa cenu.
No katras nekustamā īpašuma tīmekļa vietnes par katru pilsētu mēs varētu iegūt šādus datus:
- Kopējais attiecīgajā galvaspilsētā uzskaitīto pārdodamo īpašumu skaits (visas mājas un dzīvokļi, bet ne "zeme")
- Īpašumu skaits, kuriem piemērots filtrs "zemas izmaksas
- Īpašumu skaits, kuriem piemērots filtrs "augstas izmaksas
Tas ļāva mums aprēķināt zemo un augsto izmaksu īpašumu skaitu kā % no visiem īpašumiem katrā pilsētā.
]]>Valstu vadītāji ir simboliska loma kā valsts, kuru viņi vada, vadītājam. Viņu mājokļiem jābūt piemērotiem karalim, prezidentam vai augstākajam līderim, un valsts interesēs ir, lai šī rezidence iemiesotu viņu valsts identitāti, vērtības un ambīcijas.
Tāpēc šīs mājas bieži vien ir lielas un košas.
Tomēr, neskatoties uz zināmu mērogu lielumu, visā pasaulē pastāv milzīgas atšķirības. Dažas valstis ir ierobežotas ar telpu vai naudu, lai izvietotu savas pilis plašo muižu vidū, bet citas valstis saglabā desmitiem tūkstošu m lielu platību.2 no pieklājības un pieticības.
Piemēram, tāpat kā karalis Kārlis III ir izvēlējies "ļoti cilvēcīgi", viņš par savu jauno pastmarku portretu ir izvēlējies Klarensa namu, nevis Bekingemas pili, un par savu mājvietu viņš ir izvēlējies Klarensa namu. Tas tuvina viņa "modernā karaļa" tēlu ikdienas cilvēkiem un padara viņu tik ekonomiski "modru", cik vien tas ir iespējams cilvēkam, kura cepure ir "rubīni, safīri, pērles, turmalīni, topazi, rubīni, ametisti, granāti un akvamarīni", un kas, iespējams, ir arī četrkāršojies savu 100 miljonu mārciņu lielo bagātību, mantojot karalienes Elizabetes troni un bagātību.
Tikmēr šeihs Mohameds bin Zajeds Al Nahjans atpūšas AAE"1,5 miljoni m2 Qasr Al Watan pils "149 000 unikālu sudraba, kristāla un porcelāna priekšmetu." un 12 tonnas smagu lustru ar 350 000 kristāliem. Tas ir "unikāls Apvienoto Arābu Emirātu tautas un tās līderu gara apliecinājums", kā teikts oficiālā publicitāte, kas cilvēkiem, iespējams, jāuztver kā kompliments.
MoverDB.com vēlējās izsekot šīm lielajām atšķirībām vērtībās un platībā visā pasaulē. Tāpēc mēs apkopojām gandrīz 60 valstu vadītāju, kā arī visu ASV štatu gubernatoru oficiālo mājokļu platības.
MoverDB.com izmantoja publiskos avotus vai Google Maps aplēses, lai iegūtu valstu vadītāju oficiālo rezidenču izmērus (kvadrātmetros) 58 dažādās valstīs un 31 ASV štatā, par kuriem bija pieejami dati. Mēs balstījām savus secinājumus uz visa kompleksa vai īpašuma platības lielumu. Valsts vadītājiem, kuriem ir vairāk nekā viena oficiālā rezidence, mēs izvēlējāmies īpašumu, kurā, kā zināms, viņi dzīvo lielāko daļu laika.
Nākamajā tabulā ir norādītas 25 lielākās valstu galvaspilsētas pasaulē (tālāk varat apskatīt mūsu pilno datu tabulu), tomēr jau tas vien norāda uz lieluma atšķirībām visā pasaulē. Ne tikai Ķīnas vēsturiskais Zhongnanhai komplekss ir vairāk nekā divas reizes lielāks par otrajā vietā esošo Drottningholmas pili Dānija, bet Drottningholma ir gandrīz 20 reizes lielāka par Elizejas pili, kurā dzīvo Francijas prezidents Emanuels Makrons. 1 624 290 m2, Zviedrijas karaļa Kārļa XVI Gustava laukuma platība ir aptuveni 230 futbola laukumi.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Tātad, kā par Zhongnanhai? Šajā bijušajā imperatora dārzā dzīvo Ķīnas Tautas Republikas prezidents Sji Dzjiņpins, lai gan šīs ēkas nav tikai viņa īpašumā - tās ir arī Ķīnas Komunistiskās partijas (ĶKP) un valdības centrālā mītne. Jau Dzjiņu dinastijas laikā (1115-1235) šeit atradās pils, un kopš tā laika šajā vietā ir arī divi mākslīgi izveidoti ezeri. Viss komplekss kopumā tiek vērtēts aptuveni kā £31,379,573,988, bet par Sji Dzjiņpina interjera dizaina izvēli ir tikai dažas norādes.
Portāls APVIENOTĀ KARALISTE ir konstitucionālā monarhija, kas nozīmē, ka mūsu karalis vai karaliene ir valsts galva un saņem milzīgas algas, bet ne politisko varu (kamēr ievēlētie deputāti veic visu smago likumdošanas darbu un viņiem ir jāstrādā izveidot mājvietu pamatojoties uz algu 84 144 £ plus mājokļa izdevumi.) Tomēr, Karalis Čārlzs III izvēlas dzīvot salīdzinoši pieticīgajā Klarensa namā, kurā gandrīz divus gadus dzīvoja karaliene māte. 50 gadiun kas nav pietiekami liels, lai Apvienotā Karaliste ierindotu topa divdesmitniekā. Tomēr tā saglabā nozīmīgu vietu mūsu datos, jo Čārlzs ir nominālais 15 Sadraudzības karalistes valdnieks. Tālāk redzamajā tabulā varat meklēt un šķirot valstu vadītāju un ASV štatu gubernatoru mājokļu izmērus.
Pat ja Čārlzam katrā valstī, kuru viņš vada, būtu Klarensa nama lieluma mājoklis, viņu tomēr apsteigtu vairāk nekā puse no mūsu pētījumā minētajiem līderiem un tikai nedaudz apsteigtu. Kazahstānaprezidents Qasym-Zhomart Toqaev, kura Ak Orda Prezidenta pils ir mazliet mazāka par 15 Klarensa namiem. Tomēr Čārlza rīcībā vienmēr ir netālu esošā Bekingemas pils vai Birkhall Skotijā. iespējas ja ap 2 646 m garo platību sāk kļūt par šauru.2 viņa vecmāmiņas kādreizējās mājas.
ASV prezidentam, iespējams, ir slavenākais nams no visiem valsts vadītājiem, bet 72 843 m2, un Baltais nams nebūt nav lielākā (tomēr "Baltā nama virtuve spēj pasniegt vakariņas pat 140 viesiem un uzkodas vairāk nekā 1000 viesu."). Vismaz viņam ir iespēja valdīt pār lielāko daļu 45 ASV štatu gubernatori ar oficiālajām mājām. Arizona, Idaho, Masačūsetsas štats, Rodailendai un Vermontai dažādu vēsturisku iemeslu dēļ nav aktīvu štata gubernatoru māju; Rodailendai vienkārši nekad nav bijis stimula tādu izraudzīties, un Arizonas bijušajam gubernatoram Brūss Babits pēc tam, kad viņš nolēma dzīvot citur, ziedoja savu naudu labdarībai.
Noklikšķiniet šeit, lai aplūkotu attēlu pilnā izmērā
Taču prezidentu pārspēj divi viņa paša štata gubernatori. Gruzija"Brian Kemp bauda 73,000 m2 Grieķu atdzimšana-stila savrupmāja, un Kanzasas Laura Kelly izstiepjas pāri fenomenālajam 846 966 m2 Cedar Crest īpašuma pēdu nospiedumi. Tomēr, lai gan Cedar Crest ir lielākais ASV štata gubernatora īpašums, tas ir nežēlīgs likteņa pavērsiens. pamatne, faktiskā ēka ir mazākais, tikai 557 m2.
Pasaules līderu mājokļa izvēlē valda savstarpēji konkurējoša spriedze. Karaļnamu pārstāvji un politiķi, iespējams, dod priekšroku tradīciju, bagātības un varas gaisotnei, savukārt citi cenšas pārliecināt pilsoņus, ka ir pieticīgi un saprot ikdienas dzīves grūtības. Džo Baidens nesen atcerējās auditorijas priekšā, uzsverot, ka jaunībā "dzīvoja trīs guļamistabu mājā, divstāvu mājā ar četriem bērniem un vecvecvectēvu. Un mums bija labi. Tas bija laikā, kad mēs attīstījāmies piepilsētu rajonos, un viņi būvēja 60 līdzīgas mājas."
Iespējams, Baidens vairs nedzīvo piepilsētas mājā, bet pazīstamais prezidenta tēls pie rakstāmgalda ilustrē vēl vienu spriedzi oficiālās rezidences būtībā: darbs no mājām iegūst pavisam jaunu nozīmi, ja ēka atrodas kopā ar valdību. Jūs saņemat izsmalcināta māja, un pat mazākās valsts vadītāju mājas ir lielākas nekā lielākā daļa no mums kādreiz dzīvos, bet vai ir vērts to mainīt?
Mūsu pētījumā tika aplūkotas 58 dažādu valstu vadītāju vai līdzvadītāju oficiālās rezidences un 31 ASV štata gubernatoru oficiālās rezidences 31 ASV štatā.
Mēs veicām dokumentu izpēti, lai noskaidrotu, kur 2023. gada janvārī dzīvos 190 valstu vadītāji un ASV štatu gubernatori visos ASV štatos. Dažos gadījumos valsts vadītājam un viņa ģimenei var būt vairāk nekā viena oficiālā dzīvesvieta, tāpēc mēs izvēlējāmies īpašumu, par kuru ir zināms, ka tajā viņi dzīvo vai nu pilnu darba laiku, vai visilgāk visa gada laikā.
Katrai mājai mēs apkopojām mērījumus, kas bija publicēti ziņu rakstos, nekustamā īpašuma tīmekļa vietnēs, arhitektūras tīmekļa vietnēs vai novērtēti, izmantojot Google Maps mērījumus. No mūsu galīgās datu kopas tika izņemtas visas mājas, par kurām dati nebija publicēti, kuru izmēri bija neskaidri vai kuros bija norādīts tikai ēkas izmērs.
Mērījumi ir visa īpašuma vai kompleksa izmēri kvadrātmetros (m2), kurā atrodas rezidence, kas var ietvert arī dārzus, mežus, pagalmus un citas pilis un ēkas tajā pašā norobežotajā teritorijā.
Dati tika apkopoti 2023. gada janvārī.
Apskatiet arī mūsu ceļvedi par Starptautisko konteineru pārvadājumu tarifu diagramma.
]]>Iepriekš redzamajā diagrammā parādīts, cik ievērojami starptautiskie piegādes tarifi pēdējo 3 mēnešu laikā ir samazinājies.
Dati ir balstīti uz Freightos Baltijas indekss (FBX), kas ir krities par satriecošu 80%+ kopš tā kulminācijas 2021. gada beigās.
Īpaši straujš kritums bija vērojams pēdējos trīs mēnešos. Šeit ir tikai daži piemēri:
Piegādes maršruts | Maksimālā cena (pēdējās 90 dienas) | Nesenā cena | Mainīt |
---|---|---|---|
Austrumāzija -> Ziemeļamerika Rietumi | $2,702 | $1,323 | -51% |
Ziemeļamerika Rietumi -> Austrumāzija | $1,037 | $805 | -22% |
Austrumāzija -> Ziemeļamerika Austrumi | $6,296 | $2,812 | -55% |
Austrumāzija -> Ziemeļeiropa | $4,853 | $2,978 | -39% |
Ziemeļamerikas Austrumi -> Ziemeļeiropa | $850 | $552 | -35% |
Ziemeļeiropa -> Ziemeļamerika Austrumi | $7,102 | $5,507 | -22% |
Varat uzzināt vairāk par starptautiskie konteineru pārvadājumu tarifi šeit.
]]>Augstāk redzamajā diagrammā ir parādīts, kurās valstīs ir vislielākais imigrantu skaits uz vienu iedzīvotāju valstīs ar iedzīvotāju skaitu virs 1 miljona. Tas ir sadalīts starp Tuvo Austrumu valstīm (visas no piecām populārākajām) un visām pārējām valstīm.
Turpmāk aplūkosim faktisko imigrantu skaitu gan absolūtos skaitļos, gan uz vienu iedzīvotāju.
Portāls Amerikas Savienotās Valstis ir lielākais imigrantu skaits pasaulē - vairāk nekā 50 miljoni. Tas ir gandrīz 4 reizes vairāk nekā Vācija kurā ir otrs lielākais imigrantu skaits - 13 miljoni.
Valsts nosaukums | Imigrantu kopējais skaits | Valsts iedzīvotāju īpatsvars |
---|---|---|
ASV | 50,661,149 | 15.4% |
Vācija | 13,132,146 | 15.7% |
Saūda Arābija | 13,122,338 | 38.3% |
Krievija | 11,640,559 | 8.0% |
Francija | 9,589,322 | 14.1% |
Apvienotā Karaliste | 9,552,110 | 14.1% |
Apvienotie Arābu Emirāti | 8,587,256 | 87.9% |
Kanāda | 7,960,657 | 21.3% |
Austrālija | 7,549,270 | 30.0% |
Spānija | 7,231,195 | 15.2% |
Itālija | 6,273,722 | 10.4% |
Turcija | 5,876,829 | 7.0% |
Indija | 5,154,737 | 0,4% |
Ukraina | 4,964,293 | 11.3% |
Dienvidāfrika | 4,224,256 | 7.2% |
Kazahstāna | 3,705,556 | 20.0% |
Taizeme | 3,635,085 | 5.2% |
Malaizija | 3,430,380 | 10.7% |
Jordānija | 3,346,703 | 33.1% |
Pakistāna | 3,257,978 | 1.5% |
Vatikānā ir lielākais imigrantu skaits uz vienu iedzīvotāju - 100%. Tas ir tāpēc, ka neviens nav dzimis pilsētas valstī. Vislielākais īpatsvars uz vienu iedzīvotāju no visām valstīm, kuru iedzīvotāju skaits pārsniedz 1 miljonu, ir Apvienotajos Arābu Emirātos, kur ārvalstīs dzimušo skaits ir 87,9%. Interesanti, ka lielākā daļa valstu ar vislielāko imigrantu skaitu uz vienu iedzīvotāju ir mikrovalstis.
Valsts nosaukums | Imigrantu kopējais skaits | Valsts iedzīvotāju īpatsvars |
---|---|---|
Svētais Krēsls (Vatikāns)* | 100% | 799 |
Apvienotie Arābu Emirāti | 87.9% | 8,587,256 |
Katara | 78.7% | 2,229,688 |
Kuveita | 72.1% | 3,034,845 |
Britu Virdžīnu salas* | 69.2% | 20,778 |
Monako* | 68.0% | 26,511 |
Lihtenšteina* | 67.0% | 25,467 |
Sintmartena (holandiešu valodā)* | 66.7% | 28,260 |
Tērksas un Kaikosas salas* | 64.2% | 24,534 |
Makao* | 62.4% | 399,572 |
Bonaire, Sint Eustatius un Saba* | 59.6% | 15,484 |
Andora* | 58.5% | 45,102 |
Folklenda salas* | 56.3% | 1,902 |
ASV Virdžīnu salas* | 54.3% | 56,745 |
Menas sala* | 50.7% | 42,864 |
Normandijas salas* | 48.7% | 83,833 |
Guama* | 47.7% | 79,846 |
Luksemburga* | 47.4% | 291,723 |
Omāna | 46.0% | 2,286,226 |
Bahreina | 45.2% | 741,161 |
Kaimanu salas* | 44.6% | 28,985 |
Amerikas Samoa* | 42.6% | 23,539 |
Franču Gviāna* | 40.4% | 117,372 |
Honkonga | 39.6% | 2,942,254 |
Saūda Arābija | 38.3% | 13,122,338 |
Angilija* | 38.2% | 5,679 |
Ziemeļu Marianas salas* | 38.1% | 21,815 |
Tokelau* | 37.6% | 504 |
Singapūra | 37.1% | 2,155,653 |
Niue* | 36.4% | 588 |
Aruba* | 34.4% | 36,532 |
Gibraltārs* | 33.2% | 11,172 |
Jordānija | 33.1% | 3,346,703 |
Bermudu salas* | 30.9% | 19,336 |
Antigva un Barbuda* | 30.1% | 29,207 |
Austrālija | 30.0% | 7,549,270 |
Šveice | 29.9% | 2,572,029 |
*Valsts iedzīvotāju skaits ir mazāks par 1 miljonu.
Valstis ar vismazāko kopējo imigrantu skaitu kopumā ir visas mikrovalstis. Vismazāk imigrantu ir Tuvalu - 238, un visās pārējās sarakstā ir mazāk nekā 5000 imigrantu.
Valsts nosaukums | Imigrantu kopējais skaits | Valsts iedzīvotāju īpatsvars |
---|---|---|
Tuvalu | 238 | 2.0% |
Svētā Helēnas sala | 433 | 7.1% |
Tokelau | 504 | 37.6% |
Niue | 588 | 36.4% |
Svētais Krēsls (Vatikāns) | 799 | 100.0% |
Senpjēra un Mikelona | 990 | 17.0% |
Volisa un Futuna | 1,022 | 8.9% |
Montserrata | 1,375 | 27.6% |
Folklenda salas | 1,902 | 56.3% |
Nauru | 2,114 | 19.7% |
Santome un Prinsipi | 2,174 | 1.0% |
Zālamana salas | 2,532 | 0,4% |
Mikronēzija | 2,819 | 2.5% |
Kiribati | 3,022 | 2.6% |
Vanuatu | 3,245 | 1.1% |
Māršala salas | 3,296 | 5.6% |
Kuka salas | 3,491 | 19.9% |
Tonga | 3,752 | 3.6% |
Samoa | 4,035 | 2.0% |
Sentvinsenta un Grenadīnas | 4,692 | 4.2% |
Šī, iespējams, ir visinteresantākā tabula. Kubā, nevis Ziemeļkorejā ir vismazāk imigrantu uz vienu iedzīvotāju no visām pasaules valstīm. Pārsteidzoši, ka Ermitāžas karalistē ir 49 393 imigranti, kas to ierindo tikai 9. vietā pēc vismazākā imigrantu skaita uz vienu iedzīvotāju.
Sarakstā iekļautas arī daudzas valstis, kuras jūs negaidītu redzēt, piemēram. Ķīna un Indijā, kur imigrantu skaits katrā pārsniedz 1 miljonu, taču tas joprojām ir niecīga daļa no kopējā katras valsts iedzīvotāju skaita.
Valsts nosaukums | Valsts iedzīvotāju īpatsvars | Imigrantu kopējais skaits |
---|---|---|
Kuba | 0,0% | 4,886 |
Madagaskara | 0.1% | 34,934 |
Mjanma | 0.1% | 75,998 |
Vjetnama | 0.1% | 76,104 |
Indonēzija | 0.1% | 353,135 |
Ķīna | 0.1% | 1,030,871 |
Haiti | 0.2% | 18,756 |
Šrilanka | 0.2% | 40,018 |
Ziemeļkoreja | 0.2% | 49,393 |
Filipīnas | 0.2% | 218,530 |
Lesoto | 0,3% | 6,928 |
Somālija | 0,3% | 52,131 |
Maroka | 0,3% | 98,574 |
Zālamana salas | 0,4% | 2,532 |
Papua-Jaungada Gvineja | 0,4% | 31,212 |
Hondurasa | 0,4% | 38,933 |
Afganistāna | 0,4% | 149,762 |
Indija | 0,4% | 5,154,737 |
Eritreja | 0.5% | 16,101 |
Tunisija | 0.5% | 57,455 |
Visi dati attiecas uz 2019. gadu un ir iegūti no ANO STARPTAUTISKAIS MIGRANTU KRĀJUMS 2019 ziņojums.
Apskatiet arī mūsu ceļvedi par Konteineru pārvadājumu tarifu diagramma.
]]>Augšējā kartē redzams, kurās valstīs ir reģistrēta temperatūra virs 48°C (118,4F) un kurās valstīs ir reģistrēta temperatūra zem -48°C (-54,4F), un, kas ir visinteresantākais, kurās valstīs ir reģistrētas abas temperatūras!
Portāls Amerikas Savienotās Valstis ir līderis ekstrēmo temperatūru ziņā - karstākā temperatūra Nāves ielejā ir 56,7 °C, bet Prospect Creek ir viena no aukstākajām -62,2 °C, Alaska. Atšķirība 118,9°C!
Citas valstis ar 100°C+ temperatūru ekstrēmos apstākļos ir šādas:
Valstis, kurās ir reģistrēta temperatūra gan virs 48°C, gan zem -48°C, ir šādas:
Valstis, kurās ir reģistrēta tikai temperatūra virs 48°C, ir šādas:
Valstis, kurās ir reģistrēta temperatūra zem -48°C, ir šādas:
Interesanti, ka 5 ASV štati un 1 Kanādas proinvceja arī varētu kvalificēties kā valstis, kurās reģistrēta temperatūra virs 48°C un zem -48°C:
Taču interesanti, ka Montānā ir vislielākais ekstrēmums no visiem ASV štatiem - zemākā temperatūra ir -57 °C, bet augstākā - 47 °C, un kopējā starpība ir 104 °C. Tomēr tas joprojām nav tik daudz kā Kanādas provincē Britu Kolumbijā ar 108,5 °C!
Vēlaties pārcelties? Apskatiet mūsu jaunāko konteineru pārvadājumu tarifu diagramma.
Ko jūs domājat par šo karti? Lūdzu, atstājiet savus komentārus zemāk:
]]>